Terminy warsztatów w I semestrze 2018 r.

Zapraszamy  na warsztaty w nowym semestrze.

Harmonogram zajęć:

1. Fitness mózgu – pierwsze spotkanie:

I grupa – 10.10.2018 r. (środa) godz.16.00

II grupa – 10.10. 2018 r. (środa)  godz.17.00

Zajęcia odbywają się Podstawowej Ekologicznej Szkole Społecznej.

2. Warsztaty dietetyczne

I grupa

26.10.2018 r. (piątek) godz.9.00 – 11.45

16.11.2018 r. (piątek) godz.12.00 -14.00

MDK ul. Mickiewicza 19

II grupa

26.10.2018 r. (piątek) godz.12.00.00 – 14.00

16.11.2018 r. (piątek) godz.9.00 -11.45

MDK ul. Mickiewicza 19

3. Warsztaty "Wielokulturowość na co dzień", "Nikt nie rodzi się z uprzedzeniami", "Stereotypy, uprzedzenia, dyskryminacja"

trzy grupy/po trzy godziny każda

I grupa: 26.10.2018 r. (piątek) – 15.00 -17.30

II grupa : 9.11.2018 r. (piątek) – 15.00 -17.30

III grupa: 23.11.2018 r. (piątek) – 15.00 -17.30

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna

4. Warsztaty Przyrodnicze
Wyjazd  18.10.2018 r.  godz 8.00 – powrót około 16.00/17.00

Miejsce: Wieżyca Ludowy Uniwersytet Kaszubski

Zajęcia zakończone.

5. Śmiechoterapia

20.11.2018 r. w  godz. od 10.00 do 13.00

Zajęcia odbędą się w Stacji Kultura w Rumi

6. Angielski w MDK ul. Mickiewicza

Grupa początkująca ( kontynuacja) – poniedziałki 12.00 – 13.00

Grupa początkująca- poniedziałki 13.10 – 14.10

Grupa Elem/Pre- Intermediate – wtorek 9.05 – 10.05

Grupa Pre-Intermediate- wtorek 10.10 -11.10

                        Grupa Intermediate – czwartek 11.00-12.00

7. Lektorat z jęz. angielskiego - piątki godz. 17.00 – prowadzący Janusz Kacprzcki; Ekologiczna Szkoła Społeczna

8. Zajęcia komputerowe - środy godz.16.10 – prowadząca Katarzyna Ludka; Ekologiczna Szkoła Społeczna

9. Gimnastyka parterowa - wtorki godz. 18.15 - Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Świętojańska 11

10. Zajęcia komputerowe (laptop)

grupa podstawowa – wtorki, grupa zaawansowana – czwartki; MDK ul. Mickiewicza 19

11. Zajęcia relaksacyjne – wtorki godz. 10.00; Stacja Kultura

12. Psychologia od 07.11.2018 r. do 05.12.2018 r. ( środy) MDK ul. Mickiewicza prowadząca: Monika Gabrysiak

I grupa 9.00 - 11.00

II grupa  11.00 -13.00