Żegnamy naszą koleżankę Elę Kończak

23
Lut

Żegnamy naszą koleżankę Elę Kończak

Ela Kończak była nie tylko byłą burmistrz Rumi, ale także matką chrzestną naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Zawsze wspierała i pomagała seniorom, którzy chcieli się uczyć i rozwijać. Uczestniczyła w wielu zajęciach, warsztatach i wyjazdach organizowanych przez UTW. Była pełna energii, pasji i życzliwości. Zarażała swoim optymizmem i poczuciem humoru.

Ela Kończak była dla nas wzorem aktywności i zaangażowania społecznego. Nie bała się podejmować trudnych decyzji i realizować swoich wizji. Dzięki niej Rumia zyskała wiele inwestycji i udogodnień dla mieszkańców. Była dumna ze swojego miasta i jego historii. Dbała o jego rozwój i promocję.

Ela Kończak była także wspaniałą koleżanką. Zawsze miała czas i dobre słowo dla każdego, kto jej potrzebował. Była lojalna i uczciwa. Ceniła sobie rodzinę i przyjaźń.

Ela Kończak odeszła zbyt wcześnie, ale pozostawiła po sobie niezapomniane wspomnienia. Będziemy ją pamiętać jako niezwykłą kobietę, która wniosła wiele dobrego do naszego życia. Będziemy tęsknić za jej obecnością i głosem. Będziemy się cieszyć z tego, co dla nas zrobiła i czego nas nauczyła. Będziemy ją wspominać z wdzięcznością i szacunkiem. Będziemy pamiętać.
 Chcielibyśmy  wyrazić nasze najgłębsze współczucie i solidarność  z rodziną i najbliższymi w tym trudnym czasie. Niech jej dusza spoczywa w pokoju.

Film - Garść wspomnień

http://<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/glpmVZzqjpA?si=j9g_hMgW3RsSiKoQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

 Koleżanki i koledzy z Rumskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Rumi

Zdjęcia