JUWENALIA III WIEKU

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy jubileuszowy film z jubileuszowej, dziesiątej edycji niesamowitego festiwalu "artystycznie zakręconych seniorów" JUWENALIA III WIEKU, zorganizowanego w 2017 roku przez Fundację AVE przy wsparciu m.st. Warszawy, Teatru Palladium, Klubu Hybrydy oraz Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Link do filmu:

JUWENALIA III WIEKU, jeden ze sztandarowych projektów Fundacji AVE, to ogólnopolski i międzynarodowy festiwal artystyczny seniorów. Co roku do Warszawy na 3 dni przyjeżdża ponad 3,5 tys. seniorów skupionych w ponad 200 grupach twórczych: muzycznych, teatralnych, tanecznych i literackich. Prezentują swoją twórczość, wymieniają się doświadczeniami, wyznaczają kierunki edukacji kulturalnej seniorów, słuchają koncertów gwiazd oraz rywalizują o nagrody.

X edycja odbyła się od 19 do 21 VI 2017 roku w Warszawie. A my zapraszamy już na XI edycję w 2018 roku i prosimy o wsparcie dla naszego przedsięwzięcia, która pozwala jesień życia zamieniać w twórczą wiosnę. Prosimy o 1% podatku na rzecz Fundacji AVE: KRS 0000229157. fundacjaave.pl, facebook.com/fundacjaave

Regulamin i terminy XI Juwenaliów III Wieku ogłosimy ok. 10 lutego 2018.

Pozdrawiamy,

Ekipa Fundacji AVE